MaRweb.sk optoelektronické a magnetické snímače polohy a otáčok

MaRweb.sk optoelektronické a magnetické snímače polohy a otáčok

TEPLOTA  PREVODNÍKY A ZDROJE  TLAK ARMATÚRY Mechanické ventily
PRÍSTROJE  MERANIE TEPLA A PRIETOKU HLADINA DATALOGERY

MaRweb.sk – Meranie a Regulácia zastupuje na slovenskom trhu českú firmu LARM vo svojom sortimente predstaví okrem optoelektronických a magnetických inkrementálnych a absolútnych snímačov typu IRC / MIRC, ARC / MARC, MSL30/50 a LS501 pre meranie vzájomnej polohy, dĺžok, uhlu natočenia a počtu otáčok

, ktoré nachádzajú uplatnenie predovšetkým v priemyselnej automatizácii, tiež nasledujúce novinky. Novo je ponúkané prevedenie magnetických snímačov typu MIRC / MARC s výstupnými komutačnými signály, ktoré sú určené pre jedno alebo viacpólové bezkartáčové elektromotory. V súčasnej dobe je k dispozícii prevedenie viacpólových komutačných výstupných signálov od dvoch do šestnástich pólov. V rámci programu nazvanému Vychádzame v ústrety je spoločnosť LARM ako to výrobca schopná ponúknuť rôzne náhrady za skôr vyrábané snímače, neštandardné prevedenie alebo vyvinúť nové optoelektronické alebo magnetické snímače priamo podľa konkrétnej špecifikácie zákazníka.

Magnetické snímače. V našej ponuke nájdete magnetické snímače inkrementálne a absolútne. Pri každom produkte magnetické snímače nájdete na našich webových stránkach podrobný popis funkčnosti, vrátane nákresu.

Optoelektronické snímače. Optoelektronické snímače – vývoj, výroba, predaj a servis. Optoelektronické snímače typu IRC, MSL a ARC pre meranie vzájomnej polohy, dĺžok, uhlu natočenia a počtu otáčok. Optoelektronické snímače nachádzajú uplatnenie predovšetkým v oblasti priemyslovej automatizácie.

Navštívte nás tu www.marweb.sk  pre viac informácii.
MaRweb.sk – Meranie a Regulácia

Reklamy

About mahrlo

MaRweb.sk - Priemyselná meracia a regulačná technika. Snímanie a meranie teploty, výšky hladiny, prietoku, tlaku a vlhkosti.
This entry was posted in Nezaradené. Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.