MaRweb.sk – Prevodníky tlaku Fuji Electric FCX-AII V5

MaRweb.sk – Prevodníky tlaku Fuji Electric FCX-AII V5

TEPLOTA  PREVODNÍKY A ZDROJE   TLAK  ARMATÚRY   PRÍSTROJE
MERANIE TEPLA A PRIETOKU  HLADINA  DATALOGERY

MaRweb.sk – Meranie a Regulácia ponúka kompletný sortiment prístrojov pre prevádzkové merania v rozsiahlom spektre priemyselných odvetví. Je schopná vyhovieť všetkým požiadavkám zákazníkov na najrôznejšie spôsoby meranie výšky hladiny a rozhrania hladín kvapalín a sypkých materiálov, meranie prietoku a tiež meranie tlaku. V článku je predstavená absolútna novinka prevodníkov procesného tlaku, hydrostatického tlaku a rozdielu tlakov.

FUJI FCX-AII V5 je rad prevodníkov tlaku pre náročné aplikácie, kde sa vyžadujú špeciálne materiály a konštrukcia. Je stavaný a konfigurovaný tak, aby spĺňal individuálne požiadavky pre aplikácie vo všetkých priemyselných odvetviach. Ponúka celý rad meracích rozsahov pri meraní diferenčného, absolútneho a relatívneho tlaku a výšky hladiny kvapalín s rozsahom od 10 mbar až do 500 bar a vo vyhotovení diferenčného prevodníka pre vysoké tlaky až do 1 379 bar. Štandardne sa dodáva s výstupom 4 – 20 mA a komunikačným protokolom HART a Fuji. Štandardná presnosť prevodníkov je ±0,065 % z rozsahu, voliteľne ±0,04 %, stabilita merania je ±0,1 %/10 rokov z plného rozsahu a prestaviteľnosť rozsahu 100 : 1. Vyhotovenia meracej časti môžu byť z rôznych materiálov (Tantal, Monel, Hastelloy C alebo PVDF). Pre špeciálne aplikácie možno dodať široký sortiment diaľkových meracích membrán. Modulárna konštrukcia umožňuje meniť meraciu jednotku a elektroniku, čo poskytuje jednoduchú a rýchlu údržbu. Prevodníky tlaku FCX-AII V5 majú schválenia pre nebezpečné prostredia ATEX, FM, CSA atď

Navštívte nás tu www.marweb.sk  pre viac informácii.
MaRweb.sk – Meranie a Regulácia

About mahrlo

MaRweb.sk - Priemyselná meracia a regulačná technika. Snímanie a meranie teploty, výšky hladiny, prietoku, tlaku a vlhkosti.
This entry was posted in Nezaradené and tagged . Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s