MaRweb.sk využitie produktov Comet pre rôzne aplikácie

MaRweb.sk využitie produktov Comet pre rôzne aplikácie

TEPLOTA  PREVODNÍKY A ZDROJE   TLAK  ARMATÚRY   PRÍSTROJE
MERANIE TEPLA A PRIETOKU  HLADINA  DATALOGERY

Spoločnosť MaRweb.sk – Meranie a Regulácia je dlhoročným obchodným a technickým partnerom významného českého výrobcu prístrojovej techniky, firmy COMET SYSTEM. Výrobky spoločnosti COMET SYSTEM využívame pre priame meranie, záznam, dozor a prípadne aj riadenie technologických veličín s prevahou aplikácií v oblasti merania základných parametrov mikroklímy. Ponúkame kvalifikované poradenstvo podložené mnohoročnými skúsenosťami pri výbere vhodného meracieho zariadenia pre Vašu konkrétnu aplikáciu. Vybrané prístroja COMET SYSTEM je možné jednoducho zakúpiť na našom webe  www.marweb.sk

Commeter je prenosný digitálny teplomer – vlhkomer s možnosťou záznamu alebo bez pre rôzne odvetvia merania.Vysoko presný teplomer pre odporové sondy Ni1000. Akustický a optický alarm meraných teplôt. Pamäť minimálnej a maximálnej teploty. V cene dodávky kalibračný list od výrobcu.Prístroj je určený pre meranie teploty pripojiteľnú sondou s odporovým čidlom Ni1000/6180ppm. Nameraná hodnota je zobrazovaná na dvojriadkovom LCD displeji. Prístroj porovnáva meranú hodnotu teploty s dvoma nastaviteľnými hranicami a ich prekročenie signalizuje blikaním namerané hodnoty na displeji a vypínateľným akustickým signálom. Je vybavený jednoúrovňovú pamäťou Hold pre uchovanie namerané hodnoty, ktorú je možné rovnako ako minimálne a maximálnu nameranú hodnotu kedykoľvek vyvolať na displej.

Príslušenstvo zahrnuté v cene:
*kalibračný list
*batéria 9V
*Návod na obsluhu
*Plastový prepravný kufrík
*Konektor pre pripojenie vonkajšieho napájacieho adaptéra
*Samolepiace DualLock

Dataloggery (záznamníky) rôznych veličín, snímače a regulátory teploty ,vlhkosti ,tlaku a CO2. Jednoduché, nenákladné riešenia merania niekoľkých parametrov (teplota, tlak, relatívna vlhkosť, CO2, napätie, prúd, logický stav, čítač). Pri kritických aplikácií (napr. dozor teploty v niekoľkých chladničkách) možnosť doplnenia dataloggeru modemom pre zasielanie informácií o prekročení povolených limitných hodnôt formou SMS správ.Datalogger je určený pre záznam teploty. Záznam je umiestnený do energeticky nezávislej elektronickej pamäti. Údaje možno kedykoľvek preniesť do osobného počítača cez rozhranie USB, RS232, Ethernet alebo GSM modem pre ďalšie spracovanie.
Typy teplota-vlhkosť: S3120, S3120E, S3121, S3631, S3541 s dispejom
R3120, R3121 bez displeja
Typy teploty: S0110, S0110E, S0111, S0121, S0122, S0141, S0541, S0841 s displejom
R0110, R0110E bez displeja
Typy: S5011, S5021 pre záznam napätia
S6011, S6021 pre záznam prúdu

 

Snímač a regulátor teploty a vlhkosti s dvomi reléovými výstupmi . So sondou T + RV na kábli 1m . Možno dodať s káblom sondy dĺžky 1 , 2 alebo 4m . Vonkajšie i vnútorné použití. Snímač teploty a vlhkosti je určený pre dvojstavové riadenie napr vykurovania , ventilácie apod. Snímač má dve výstupné relé pre signalizáciu alarmov alebo riadenie externých zariadení . Každému relé možno ľubovoľne priradiť niektorú vstupnú veličinu , nastaviť komparačný medza , oneskorenie , hysteréziu či akustický alarm zo zabudovaného meniča . Parameter možno nastavovať z klávesnice snímača alebo z počítača . Výhodou je veľký dvojriadkový LCD displej pre súčasné zobrazenie teploty , relatívnej vlhkosti alebo ďalšie vyjadrenie vlhkosti. Digitálna koncepcia s mikroprocesorom zaisťuje dlhodobú stabilitu parametrov , teplotnú kompenzáciu čidla vlhkosti , signalizáciu poruchových stavov . Najmodernejšie polymérne čidlo vlhkosti zaručuje dlhodobú stálosť údaje. Pre nastavenie výstupov užívateľom nie priamo z klávesnice prístroja , ale z počítača , je nutné kúpiť kábel SP003.
Bezplatný konfiguračný program TSensor pre nastavenie snímača je možné kedykoľvek voľne stáhnout. Každému výstupu možno ľubovoľne priradiť niektorú veličinu – teplotu , relatívnu vlhkosť , teplotu rosného bodu , absolútna vlhkosť , mernú vlhkosť , zmiešavací pomer alebo špecifickú entalpiu

Snímač teploty a vlhkosti t-line Web Sensor. Komunikácia prostredníctvom siete Ethernet.Nejmodernější polymérne čidlo vlhkosti zaručuje dlhodobú stálosť údaje, odolnosť voči vodnému kondenzátu. Snímače sú určené pre meranie vzduchu bez agresívnych prímesí. Meraná teplota a relatívna vlhkosť je ďalej prepočítavaná na ďalšie vyjadrenie vlhkosti – teplotu rosného bodu, absolútna vlhkosť, mernú vlhkosť, zmiešavací pomer alebo špecifickú entalpiu..

Typy: T3510 T+RV ethenet, P8510 teplomer, P8541 teplota,T0510 teplota ethernet, T3511 T+RV,  T7510 T+RV+tlak, T7541, P8511 teplota, T6540 teplota-vlhkosť+CO2, T7511 T+RV+bar.tlak, T5540 CO2, T2514 barometer, T5541 CO2,

Snímač teploty, vlhkosti a atmosférického tlaku t-line Web Sensor. Napájanie snímača po Ethernetovom kábli (Power over Ethernet). Snímač PoE Web Sensor s vstavanými senzormi teploty, relatívnej vlhkosti a tlaku. Najmodernejšie polymérne čidlo vlhkosti zaručuje dlhodobú stálosť údaje, odolnosť voči vodnému kondenzátu. Snímače sú určené pre meranie vzduchu bez agresívnych prímesí. Je podporované napájanie Power over Ethernet podľa IEEE 802.3af. Meraná teplota a relatívna vlhkosť je ďalej prepočítavaná na ďalšie vyjadrenie vlhkosti – teplotu rosného bodu, absolútna vlhkosť, mernú vlhkosť, zmiešavací pomer alebo špecifickú entalpiu.

Typy: T3610 teplota-vlhkosť s PoE, P8631 teplota-vlhkosť s PoE, P8610 teplota s PoE, T461 s PoE, T0610 s PoE, T7610 s PoE, T3611 s PoE

Navštívte nás tu www.marweb.sk  pre viac informácii.
MaRweb.sk – Meranie a Regulácia

Reklamy

About mahrlo

MaRweb.sk - Priemyselná meracia a regulačná technika. Snímanie a meranie teploty, výšky hladiny, prietoku, tlaku a vlhkosti.
This entry was posted in Nezaradené and tagged . Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.