MaRweb.sk – Meracia technika do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu

MaRweb.sk – Spoľahlivá meracia technika do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu

TEPLOTA  PREVODNÍKY A ZDROJE  TLAK
PRÍSTROJE  MERANIE TEPLA A PRIETOKU HLADINA DATALOGERY

Spoločnosť  MaRweb.sk – Meranie a Regulácia ponúka rozsiahly sortiment prístrojov pre prevádzkové merania v rôznych priemyselných odvetviach, či už ide o meranie polohy hladiny kvapalín, sypkých látok alebo rozhrania medzi nemiešajúcimi sa kvapalinami, či o meranie prevádzkového tlaku alebo prietoku. V tomto článku sú uvedené dva hladinomery vhodné pre použitie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu. Prístroje vyhovujú smernici EÚ pre zariadenie do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu 94/9/ES (ATEX -ATMOSPHERES Explosibles).

V roku 2004 spoločnosť Vega Grieshaber KG, ktorú v Slovenskej republike distribuuje spoločnosť MaRweb.sk – Meranie a Regulácia, predstavila radarový hladinomer Vegapuls 68, prvý radarový hladinomer špeciálne vyvinutý pre meranie polohy hladiny sypkých materiálov. Merací rozsah do 75 ma široký rozsah prevádzkových teplôt do +450 ° C – to sú parametre, ktoré znamenali nový trend v tomto odbore.

V februári 2013, takmer deväť rokov od predstavenia snímača Vegapuls 68, bolo celosvetovo predaných 100 000 dvojvodičových radarových hladinomerov na pevné látky Vegapuls. V tomto súčte sú uvedené hladinomery Vegapuls 67, Vegapuls SR 68 a Vegapuls 68 , ktoré sú z celej rady Vegapuls 60 určené na meranie sypkých materiálov. Radarovým hladinomerom s poradovým číslom 100 000 bol hladinomer Vegapuls SR 68 pre švajčiarsku spoločnosť Bühler AG. Tento hladinomer bude merať zaplnenie silá s cementom s výškou 25 m Aj vďaka týmto výsledkom je spoločnosť VEGA už mnoho rokov označovaná za popredného svetového výrobcu radarových hladinomerov. V posledných pätnástich rokoch sa stalo meranie hladiny dvojvodičovým radarovými hladinomery uznávanou, spoľahlivú a bežne používanou technikou. Vďaka svojej univerzálnosti a veľké spoľahlivosti pri meraní polohy hladiny kvapalín a sypkých materiálov sú radarové hladinomery ideálnym pomocníkom v akomkoľvek priemyselnom odvetví av ľubovoľných prevádzkových podmienkach najrôznejších úloh. Tri varianty hladinomeru prinášajú výhody radarovej techniky pre najrôznejšie typy úloh a prevádzkové podmienky. Hladinomer Vegapuls 68 meria do 75 m pri teplote do +400 ° C, zatiaľ čo Vegapuls SR 68 a Vegapuls 67 sú určené pre bežné úlohy a podmienky. Jedna základná meracia metóda tak pokrýva celé široké spektrum použitia – od jednoduchého merania polohy hladiny pri bežných prevádzkových podmienkach až po merania polohy hladiny v chladiči slinku pri teplote až +1 500 ° C alebo sledovanie zaplnenie drviče pri ťažbe a úprave rud.Nejlevnějším radarovým hladinomerom pre meranie polohy hladiny sypkých materiálov je hladinomer Vegapuls 67. Ním spoločnosť Vega doplnila svoju ponuku v oblasti bežného merania polohy hladiny sypkých materiálov. Hladinomer Vegapuls 67 našiel uplatnenie v úlohách, kde je potrebné dbať na hospodárnosť alebo kde doteraz boli používané ultrazvukové hladinomery. Tento snímač je vhodný pre meranie v silách strednej veľkosti s výškou do 15 m

Záver
Predstavené hladinomery aj ďalšie hladinomery a hladinové spínače najrôznejších typov dodáva spoločnosť MaRweb.sk – Meranie a regulácia. Ide iba o krátky zoznam zo sortimentu spoločnosti. Všetky dodávané prístroje vyhovujú príslušným českým i európskym normám a všetky prístroje sú k dispozícii v prevedení do prostredia s nebezpečenstvom výbuchu podľa ATEX. Rýchla reakcia na dopyt, veľmi kvalitný tovar, najmodernejšia technika, široký sortiment ponúkaných produktov.

Navštívte nás tu www.marweb.sk  pre viac informácii.
MaRweb.sk – Meranie a Regulácia

Reklamy

About mahrlo

MaRweb.sk - Priemyselná meracia a regulačná technika. Snímanie a meranie teploty, výšky hladiny, prietoku, tlaku a vlhkosti.
This entry was posted in Nezaradené and tagged . Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.