Marweb.sk – nenákladný ethernetový snímač teploty

Marweb.sk – nenákladný ethernetové teplomery

TEPLOTA  PREVODNÍKY A ZDROJE  TLAK

PRÍSTROJE  MERANIE TEPLA A PRIETOKU HLADINA DATALOGERY

Spoločnosť Comet System,  uviedla na trh nové ethernetové teplomery pre káblové sondy s digitálnym senzorom Dallas DS18B20. V ponuke je jednokanálová verzia a štvorkanálová verzia pre štyri sondy s káblom o dĺžke jeden až desať metrov. Vďaka rozhranie LAN možné údaje snímačov čítať z PC. Podporované sú tieto možnosti komunikácie: Modbus, Telnet, webové rozhranie (http), SNMP a e-mail.

Webové stránky snímače umožňujú zobrazovať aktuálnej teploty s možnosťou grafického zobrazenia priebehu teploty v čase. Vďaka priamemu pripojeniu do siete LAN je možné použiť snímače ako internetové teplomery on-line bez nutnosti inštalovať k nim ďalšie programové vybavenie – postačí bežný internetový prohlížeč.Snímače možno využiť na signalizáciu alarmov. Pri prekročení zadanej teploty je vyslaný varovný e-mail alebo trap SNMP. Teplomery sú vhodné do miestností so servermi, pre sklady potravín, liečiv, surovín, pre použitie vo výrobných technológiách a pod
Spoločnosť Comet takisto uviedla do predaja snímača atmosférického tlaku a kombinované snímače teploty, vlhkosti a barometrického tlaku. Sú k dispozícii s analógovým, sériovým a ethernetovým rozhraním. Súčasne bol zahájený predaj snímačov teploty, vlhkosti a atmosférického tlaku do náročných interiérov. Interiérové ​​snímače vznikali v spolupráci s renomovaným dizajnérskym stu diem. Sú určené najmä pre interiéry s vysokými požiadavkami na estetiku.Všechny snímača je možné priamo pripojiť k šestnáctivstupovým meracím, záznamovým a riadiacim ústredniam Comet. Možno tak ľahko vytvoriť kompletný monitorovací systém pre meranie teploty, vlhkosti, tlaku, popr. ďalších veličín.

Software k snímačom tu: Comet database

Navštívte nás tu www.marweb.sk  pre viac informácii.
MaRweb.sk – Meranie a Regulácia

About mahrlo

MaRweb.sk - Priemyselná meracia a regulačná technika. Snímanie a meranie teploty, výšky hladiny, prietoku, tlaku a vlhkosti.
This entry was posted in Nezaradené and tagged , . Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa / Zmeniť )

Connecting to %s