MaRweb.sk – Optimalizujte výrobu s ultrazvukovými prietokomermi Siemens

MaRweb.sk – Optimalizujte výrobu s ultrazvukovými prietokomermi Siemens

MERANIE TEPLA A PRIETOKU  Prietokomery Ultrazvukové prietokomery
TLAK Snímače a spínače tlaku Snímače relatívneho tlaku

Siemens má širokú paletu ultrazvukových prietokomerov vhodných pre uhľovodíkové aplikácie. Príložné prietokomery Clamp-On sú vhodné pre kvapalinové aj plynové aplikácie. K dispozícii sú kufríkové prenosné meracie súpravy. Tie možno využívať na kontrolu alebo verifikáciu iných prietokomerov. Uvedené portfólio dopĺňa jednoduchý digitálny ultrazvukový prístroj na meranie hrúbky potrubia. Ak chceme príložným prietokomerom merať presný prietok, potrebujeme presne vedieť, aká je hrúbka potrubia. Ultrazvukové prietokomery zabudovateľné do potrubia.Senzor SITRANS FUS SONO 3100 v kombinácii s prevodníkom SITRANS FUS060 je ideálny na meranie kvapalín hlavne v petrochemickom priemysle. Prevodník spĺňa požiadavky noriem OIML R117 a ATEX. S komunikáciou  Profibus-PA je optimálnym riešením pre prepočítavacie systémy, na ktoré sa kladú vysoké požiadavky na presnosť a opakovateľnosť.

Prvýkrát od integrácie celosvetovo úspešnej divízie Flow koncernu Danfoss do koncernu Siemens bude ukázaná kompletná ponuka prístrojov pre meranie prietoku plynov a kvapalín: hmotnostné prietokomery SITRANS Massflo, magneticko-indukčné prietokomery SITRANS Magflo a ultrazvukové prietokomery SITRANS Sonoflo. Ako novinka bude prezentovaný magneticko-indukčné vodomer Sitrans F M MAG 8000, napájaný z batérie, vrátane zariadení pre prenos nameraných hodnôt prostredníctvom GSM.

Vystavená bude tiež kompletný rad prístrojov na meranie tlaku a tlakovej diferencie SITRANS P, počnúc najjednoduchšie radom snímačov s dvojvodičovým zapojením až po digitálny prevodník SITRANS P DS III s komunikáciou HART alebo Profibus-PA. Novinkou bude rad SITRANS P ZD – kompaktný snímač z nehrdzavejúcej ocele s displejom a prúdovým výstupom 4 až 20 mA. Snímač je určený predovšetkým pre aplikácie v potravinárskom a farmaceutickom priemysle. Zavedené programovateľné prevodníky teploty SITRANS T s výstupom HART a Profibus-PA pre montáž do hlavíc čidiel či na lištu DIN budú doplnené novými senzory vhodnými pre použitie vo farmaceutických a potravinárskych prevádzkach s vysokými nárokmi na hygienu. Medzi novinky na meranie teploty patrí senzor teploty pre priamu montáž do média (bez jímky) v konštrukčnom prevedení rešpektujúcim odporúčania združení EHEDG (European Hygienic Equipment Design Group) a senzor teploty pre meranie teplôt na potrubiach DN 10 až DN 100 bez kontaktu s médiom.

Navštívte nás tu www.marweb.sk  pre viac informácii.
MaRweb.sk – Meranie a Regulácia

Reklamy

About mahrlo

MaRweb.sk - Priemyselná meracia a regulačná technika. Snímanie a meranie teploty, výšky hladiny, prietoku, tlaku a vlhkosti.
This entry was posted in Nezaradené and tagged , , . Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.