MaRweb.sk – Prehľad prenosných prístrojov GMC

MaRweb.sk – Prehľad prenosných prístrojov GMC

PROFITEST revízny prístroj, METRAHIT multimeter a SYSKON P1500 laboratórny zdroj

PRÍSTROJE Digitálne multimetre Revízne prístroje

Najpočetnejšou skupinou prístrojov v sortimente sú bezpochyby digitálne multimetre. Sú dostupné v niekoľkých radoch. Cenovo najdostupnejšie sú jednoduché multimetre METRAHIT TWO + a METRAHIT WORLD ponúkajúci meranie základných elektrických veličín s rozlíšením 6000 digitov.
Strednú triedu tvoria prístroje METRAHIT PRO s rozlíšením 12 000 číslic a podstatne lepšiu funkčnou výbavou. Najvyššia skupinu tvoria multimetre METRAHIT EBASE ponúkajúci rozlíšenie 60 000 číslic, vysokú presnosť a okrem iného aj záznam nameraných hodnôt do internej pamäte. Vrcholom ponuky je potom univerzálny multimeter s integrovanou sieťovou analýzou vrátane merania harmonických METRAHIT ENERGY(obr. 1).

Revízne prístroje Profitest na revíziu elektrických inštalácií

V dnešnej dobe už ukončenou, napriek tomu však veľmi populárne združený revízny prístroj PROFITEST 0100S bol plne nahradený prístrojom novej generácie pod označením PROFITEST MASTER tvoria: Profitest MXTRA , Profitest MPRO , Profitest MTECH , Profitest MBASE. S prístrojom možno vykonávať všetky merania predpísané normami pre revízie elektrických zariadení. Prístroj je k dispozícii v štyroch variantoch. Najvyššia z nich, (Profitest MXTRA) ponúka okrem základných funkcií aj meranie impedancie slučky za prúdovým chráničom bez jeho vybavenia a takisto aj selektívne metódy merania uzemnenie pomocou klieští. Rad jednoúčelových prístrojov v odolnom prevedení potom tvoria merače impedancie slučiek PROFITEST C, merače izolácie METRISO C a merače zemných odporov GEOHM C.

Revízne prístroje Secutest na revíziu elektrických spotrebičov

SECUTEST SIII + je inteligentný, plne automatický, merací prístroj pre testovanie elektrickej bezpečnosti spotrebičov a ručného náradia. Vďaka svojej modulárnej koncepcii možno tento prístroj nakonfigurovať aj pre meranie a revízie zdravotníckej techniky. TG Basic je prenosný, batériovo napájaný prístroj pre revíziu spotrebičov predovšetkým tam, kde nie je dostupné sieťové napätie. Pre revízie pracovných strojov a meranie v rozvádzačoch je potom určený špeciálny prístroj PROFITEST 204, ktorý je možné pre tieto účely vybaviť vysokonapäťovým modulom až do 5,4 kV.

SYSKON  Laboratórne zdroje

Pôsobivý dizajn, intuitívne ovládanie, špičkové parametre, to sú len základné vlastnosti profesionálnych laboratórnych zdrojov známych pod názvom SYSKON. Dodávajú sa v troch výkonových variantoch, SYSKON P1500, SYSKON P3000 a SYSKON P4500. Jedná sa o výkonové jednosmerné spínané vysoko stabilizované laboratórne zdroje, kde špeciálne navrhnuté spínacie obvody v spojení s najnovšou technológiou výstupných stabilizačných a regulačných obvodov ponúka maximálnu dynamiku a veľmi krátke ustaľovacie časy, maximálnu účinnosť a minimálnu výkonovú stratu.

MaRweb.sk – Meranie a Regulácia
Viac info tu www.marweb.sk

Reklamy

About mahrlo

MaRweb.sk - Priemyselná meracia a regulačná technika. Snímanie a meranie teploty, výšky hladiny, prietoku, tlaku a vlhkosti.
This entry was posted in Nezaradené and tagged , , , , , , , . Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.