MaRweb.sk – Ponorná hydrostatická sonda Vegawell 51

MaRweb.sk – Ponorná hydrostatická sonda Vegawell 51 pre vodné hospodárstvo

HLADINA  Ponorné sondy hydrostatické

Nová generácia ponorných prevodníkov tlaku Vegawell 51 je určená pre vodné hospodárstvo, napr k hydrostatickému meranie hladiny v nádržiach alebo aj na meranie hladiny v hlbokých studniach a vrtoch. Prevodník možno pripevniť upínacie svorkou alebo použitím závitového pripojenia G1A.

Snímač Vegawell 51 je vybavený malým keramickým čidlom Certec s robustnou keramickou membránou. Čelné prevedenie membrány zabraňuje tvorbe nánosov na snímači, a preto je tento prístroj vhodný pre meranie látok s obsahom nečistôt. Vzhľadom k úzkemu tvaru sondy (priemer iba 22 mm) je možné ju použiť napr v potrubí priemere 1 “.

Prístroje sú dodávané s meracími rozsahmi medzi 0,01 a 1 MPa (0 až 100% m H2O). Teplotný rozsah snímača je -40 až 80 ° C. Výstupný signál sondy je štandardne 4 až 20 mA pri napájaní 9,6 až 36 V DC. K dispozícii je tiež digitálny výstupný signál HART. Snímač je možné kalibrovať prostredníctvom PC a nastavovacieho programu PACTware alebo s využitím štandardného ručného operátorského panelu s rozhraním HART. Snímače v prevedení s výstupom 4 až 20 mA / HART sú charakteristické tým, že tiež meria teplotu média integrovaným snímačom Pt100. Snímače Vegawell 51 sú štandardne vybavené integrovanou prepäťovou ochranou a sonda je tiež schválená pre použitie v prostredí s nebezpečenstvom výbuchu podľa ATEX II 2G EExia IIC T6. Samonosný kábel je k dispozícii vyrobený z materiálu PE, PUR alebo FEP.

Prevodníky typu VEGAWELL 51, ​​VEGAWELL 52, VEGAWELL 72 sú vhodné na meranie tlaku vo vrtoch a nádržiach a následna aj meranie výšky hladiny.
Ponorné hydrostatické sondy Vegawell  a ďalšie produkty zo sortimentu nemeckej spoločnosti Vega Grieshaber KG dodáva na český s slovenský trh MaRweb.sk – Meranie a Regulácia

Navštívte nás tu www.marweb.sk  pre viac informácii.
MaRweb.sk – Meranie a Regulácia

Reklamy

About mahrlo

MaRweb.sk - Priemyselná meracia a regulačná technika. Snímanie a meranie teploty, výšky hladiny, prietoku, tlaku a vlhkosti.
This entry was posted in Nezaradené and tagged , , , . Bookmark the permalink.

Pridaj komentár

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.